Jazykové verze Čeština | English | Deutsch | Francais

Registrace domény

k hostingu 1990.cz je doména zdarma

    

     .cz .eu .com .net .org .info .sk


Registrace a převod domén

Zvažujete-li provoz vlastní domény 2. úrovně (např. www.vasedomena.cz) za výhodnou cenu, jste tu správně. Zajistěte si vaši unikátní doménu s vaším jmémen, názvem firmy, nebo produktu či služby ještě dnes.

Pomůžeme Vám s registrací nové domény nebo jejím převodem od stávajícího registrátora včetně provozu jejího obsahu na našich serverech. Chcete využít našich služeb? Čtěte dále!

OBJEDNAT

Registrace nové domény

Ověřte si pomocí ověřovacího formuláře nahoře (v černém poli), že je Vaše doména stále volná. Pokud je doménové jméno volné, přistupte k vyplnění objednávkového formuláře. Po odeslání objednávky obdržíte zálohovou fakturu emailem a po její úhradě se stáváte vlastníkem této domény. Že je to jednoduché?

Mějte prosím na paměti, že podle stávajících pravidel národního správce domény .cz nelze doménu zablokovat a tudíž do úhrady si "vaši" doménu může zaregistrovat kdokoliv jiný kdo o ni projeví zájem a provede její úhradu dříve než vy.

Doména bez hostingu (1 doména je v ceně hostingu)Cena
domena.cz250,- / rok
domena.eu290,- / rok
domena.com350,- / rok
domena.net350,- / rok
domena.org350,- / rok
domena.info350,- / rok
domena.biz350,- / rok
domena.us350,- / rok
domena.sk650,- / rok
Uvedené ceny jsou bez DPH. OBJEDNAT

Převod domény od jiného správce

Převodem domény se rozumí změna registrátora domény (firma přes kterou lze dělat na doméně autorizované změny) a změna technického správce domény (hostingová společnost, která zajižťuje vlastní provoz doménováho jména) a DNS servery (záznamy ukazující na doménové jmého aby jej bylo možné používat na internetu) tak, aby doména mohla běžet technicky na našich hostingových serverech.

Změnu registrátora domény, technického správce a DNS serverů musí odsouhlasit kontaktní osoba uvedená v záznamech doménového jména. Pro potvrzení většinou stačí souhlas eletronickou cestou. U zahraničních domén může být k převodu vyžadován autorizační kod, který vám sdělí současný registrátor.

Převod domén .cz je zdarma a při aktivní spolupráci kontaktní osoby domény může být vyřešen během pár minut.

U převodu domén .com, .net, .info, .org, .us se při převodu platí poplatek jako při prodloužení domény o 1 rok a doména je zároveň o 1 rok prodloužena (v důsledku je převod také zdarma), při aktivní spolupráci kontaktní osoby domény může být prevod vyřešen během pár dnů.

Za převod domén .sk si národní správce .sk domény učtujé poplatek, který je nutné uhradit (více v ceníku), při aktivní spolupráci kontaktní osoby domény může být prevod vyřešen během pár dnů.

Přesto, že vám může připadat proces převodu domény složitý, věřte, že všechny formality provedeme za vás a Vaším úkolem, jakožto oprávněného vlastníka domény, bude převod pouze potvrdit. Vlastníkem domény nadále zůstáváte Vy. V případě, že s námi potřebujete Vaši konkrétní situaci prokonzultovat, neváhejte se na nás obrátit.