Jazykové verze Čeština | English | Deutsch | Francais

Registrace domény

k hostingu 1990.cz je doména zdarma

    

     .cz .eu .com .net .org .info .sk


Marketing - reklamní kampaně, seo

Internetový marketing se ve své podstatě dělí na dvě části : placenou reklamu s nepřebernou nabídkou forem a na neplacenou část, takzvanou optimalizaci pro vyhledávače.

Naše společnost zprostředkovává poradenství i realizaci obou možností.

Optimalizace pro vyhledávače = seo

Www stránka, optimalizovaná pro vyhledávače, se vyznačuje tím, že ji uživatelé snadno najdou pomocí internetových vyhledávačů. Stránka je totiž tak koncipovaná, že se snaží unikátní a kvalitní obsah správně označit a vybudovat síť takzvaných zpětných odkazů z jiných webů nebo i v rámci vnitří navigace. U optimalizované stránky je rovněž nutné precizní technické zpracování a profesionální podpora jako je vhodný výběr domény nebo stabilní, speciálně optimalizovaný webhosting.

Analýza optimalizace pro vyhledávače zdarma

V rámci nového designu našich stránek Vám nabízíme unikátní příležitost, nechat analyzovat své internetové stránky z hlediska optimalizace zdarma. Taková analýza totiž Vám nebo Vašim tvůrcům může poradit, co všechno je špatně. V případě, že budete chtít s rozborem poradit, máme ve svém portfoliu službu Kompletní profesionální analýzy s konkrétními úpravami.

Navíc, pokud si nechcete sami lámat hlavu s aplikací takové analýzy do praxe, zabýváme se rovněž realizací námi navržených změn a řešení.

Kontextová reklama Sklik a Google AdWords

Pokud se Vám zdá optimalizace pro vyhledávače příliš abstraktní, známe i způsoby, jak na Vaše www stránky dovést patřičný počet potencionálních klientů a to reklamou přesně cílenou. Nezaplatíte více, než si sami určíte.

Takové možnosti nabízí například český reklamní systém Sklik, který se zobrazuje v rámci výsledků vyhledávání portálu Seznam.cz a vyhledávače Jyxo.cz. V zahraničí můžete inzerovat v rámci vyhledávače Google a to v mnoha světových jazycích a prakticky na všech trzích, kde vyhledávač působí - to vše díky službě reklamního systému Google AdWords.

Princip kontextové reklamy spočívá totiž v určení klíčového slova, na které se bude Váš inzerát zobrazovat. Takto dosáhnete přesného zacílení na Vaše potencionální zákazníky a to za velmi slibné ceny. Google AdWords je navíc slibnou cestou pro jednoduchou propagaci výrobků nebo služeb v zahraničí.

Naše společnost se oblasti kontextové reklamy zabývá poradenstvím a samotnou správou reklamních kampaní pro klienty z České republiky, Slovenské republiky a z anglicky mluvících zemí.